Dane techniczne produktów

Formaty

Dostępne formaty plakatów:

  • 30×40 cm
  • 50×70 cm
  • 60×90 cm

Obrazy : 50×70 cm

Jeśli potrzebujesz jednak całkiem innego formatu napisz do mnie na adres: kreska@ilustracje.eu, przygotuję plakat według Twoich wytycznych.

Sygantura

Każdy plakat i obraz jest sygnowany i numerowany, dzięki czemu wiesz jaki numer kopii posiadasz.

Opakowanie

Wszystkie plakaty są rolowane i pakowane w tekturowe, sztywne tuby, które dają im gwarancję braku uszkodzeń podczas transportu. Jeśli jednak zdarzy się, że plakat dotrze do Ciebie uszkodzony, należy wypełnić protokół reklamacyjny przesyłki kurierskiej, dostępny u kuriera. Tylko wypełniony i podpisany przez kuriera protokół reklamacyjny jest podstawą do późniejszej reklamacji pracy.

Obrazy oraz plakaty w ramach, pakowane są w tekturowe, sztywne opakowania, zabezpieczone dodatkowo folią bombelkową.

Druk

Plakaty są drukowane na papierze o gramaturze 200g, jest on na tyle gruby, aby ładnie się prezentował i na tyle elastyczny, aby nie połamał się podczas rolowania.

Obrazy drukowane są na materiale canvas o gramaturze 300g, stosowane przeze mnie płotna canvas cechuje wysoka bielistość i naturalny splot. Wydruk naciągany jest na drewniany blejtram o szerokości 2 cm.

Do druku używamy farb ekologicznych, bezwonnych, które mają bardzo długi termin trwałości na papierze. W warunkach domowych (w zamkniętych pomieszczeniach) ich trwałość wynosi około 100 lat.

Plakaty drukuję w małej manufakturze u lokalnego przedsiębiorcy, zwracając szczególną uwagę na jakość druku i stan papieru.

Ze względu na różnice w gamie kolorystycznej na monitorach, wydruk może delikatnie różnić się od zdjęcia.

Ramy

Ramy używane do oprawy plakatów są wykonane z płyty pilśniowej, pomalowanej na czarno, dzięki czemu są bardzo lekkie. Format 30×40 posiada szklany front, format 50×70 oraz 60×90 front z plexy.